wtorek, 6 marca 2012

Moje małe królestwo

W końcu po remoncie! :) Skończyliśmy malowanie i tapetowanie, zostało już tylko urządzanie, więc trzeba się w najbliższym czasie wybrać do Ikei po stoliczek do kawy, pufy, moskitierę nad łóżko, pled na łóżko, lustro i różne pierdołki typu świeczniki, ramki, itp. Do tego muszę zamówić kilka swoich prac wywołanych na fotoboardach i będzie idealnie.
Póki co pokazuję Wam efekt przemalowania i tapetowania.
Dla mnie i tak jest już o wiele lepiej.

Tutaj część "sypialna". Koniecznie muszę wymienić telewizor na mniejszy i kupić inny stoliczek, bo ten wygląda tragicznie.
Kilka zdjęć nad telewizorem. Na górze wyhaftowane moje imię i dane z dnia urodzin, niżej moje zdjęcia z dzieciństwa i zdjęcie Mateusza. Obok cudowna MM, zdjęcie Karoliny Chudyby, które wygrałam w konkursie i mój rysunek.
Ktoś kiedyś pytał czy lubię pluszaki. Jak widać uwielbiam, miałam ich dużo więcej, ale zrezygnowałam dla kilku ulubionych :) Widać jeszcze moje zdjęcie z Gosiakiem. Ja miałam dwa latka, a Gosia kilka miesięcy.
Regał z moimi skarbami! Dużo książek ukradła mi Gosia, bo były jej potrzebne do szkoły. Kilka albumów na zdjęcia, które muszę w końcu wypełnić (era fotografii cyfrowej, eh. wszystko na komputerze). Mój ukochany zestaw z Avonu "milk&honey". Pełno biżuterii, paleta do makijażu, przybory kosmetyczne do szkoły, pędzle, itp. Obok na ścianie kilka z moich aniołków, które staram się zbierać z podróży lub dostaję od mamy.

A tu część "biurowa" i "ubraniowa" :).
A tu oczywiście macie moje miejsce pracy! Ukochany laptop :D
No i bonus - Marian :).


Odkąd zmieniłam kolory pokoju o wiele bardziej lubię w nim przebywać. Jest tutaj teraz tak cieplutko i przytulnie!

w razie pytań - www.formspring.me/lula69

6 komentarzy:

 1. ładnie masz, sama mam podobną kolorystykę i faktycznie- przytulniej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmieści Ci się jeszcze stoliczek do kawy? ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za łóżkiem mam dużo miejsca :)
   Lula

   Usuń
  2. Very nice blog here! I in fact enjoyed account it so abundant that I bookmarked this on digg! I ambition you connected success!
   estetik

   Usuń
  3. Almost every ages Google releases some updates or abstracts brace so that websites, that uses atramentous hat or spamming, should be removed and users will get superior website that will admonition them a lot. Rinoplasti

   Usuń